Merak Ettikleriniz

37949260_1788016621291821_5176291020316344320_n
NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM? Hakkımızda bölümünde belirttiğimiz gibi, ekmek yapımı bizim için ticari bir amaç olmaktan ziyade, dostlarımızla paylaşmaktan keyif aldığımız bir uğraş. Zaman içinde ekmeklerimizi denemek ve sipariş vermek isteyenler olunca kendimize bir süreç geliştirdik ve e-posta listesi oluşturduk. İki haftada bir listemize duyuru göndererek üretim tarihimizi ve sipariş sürecini bildiriyoruz. Ekmek çeşitlerimiz, içerikleri, sipariş süreci, saklama koşulları hakkında bilgiye instagram hesabımızın profilinden ulaşabilirsiniz: Instagram’dayız, tıklayınız:)

İSTEDİĞİM ZAMAN EKMEK GÖNDEREBİLİR MİSİNİZ?  Sadece duyurusunu yaptığımız tarihlerde ve sizlerden gelen sipariş doğrultusunda belirlenen sayıda ekmek üretimi yapıyoruz. Dolayısıyla maalesef hazırda fazladan ekmeğimiz bulunmuyor.

SATIŞ YERİNİZ VAR MI? Sipariş üzerine üretim yapıyoruz. İzmir Alsancak’taki dağıtım noktamızdan başka herhangi bir dükkan, stant veya satış yerimiz yok, ancak Türkiye’nin her yerine kargo ile ekmek gönderebiliyoruz.

SİZE ULAŞAMIYORUZ, NEDEN ADRES VE TELEFON BİLGİNİZ YOK? Bay ve Bayan Taşdibi olarak gün içinde her ikimiz de kendi mesleklerimizde çalıştığımız için telefonlara cevap verme şansımız olamıyor. Telefon yerine e-posta ile (tasdibifirin@gmail.com) ya da sosyal medya hesaplarımızdan mesajlaşarak iletişim kurmak bizim için en hızlı yöntem oluyor. Adres bilgisinin olmamasının nedeni ise ekmeklerimizi özel yaşam alanımız olan bahçemizdeki atölyede yapıyor olmamız. Bizimle iletişime geçebilmeniz için Instagram’dayız , takibe almak için tıklamanız yeterli ?

SIĞACIK’TAYIM, EKMEKLERİMİ KENDİM TESLİM ALABİLİR MİYİM? Tabii alabilirsiniz:) Ancak üretim günü belirteceğimiz zaman aralığında gelmenizi rica ediyoruz. Ayrıca bahçemiz içerlek bir konumda yer aldığı için araç ile detaylı bir tarif eşliğinde gelmeniz gerekiyor. İletişim ve bilgi için bize tasdibifirin@gmail.com adresinden ya da sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz: Instagram’dayız .

MAYA/  SÜT/  NİŞASTA/ PİRİNÇ UNU/ ŞEKER VS TÜKETMEMEM GEREKİYOR, YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ? Ekmeklerimizin içinde 100 gram kadar yer alan ekşi mayayı glutensiz un karışımından ürettiğimiz için içeriğinde az miktarda da olsa nişasta ve pirinç unu bulunuyor. Ayrıca hava koşullarına bağlı olarak mayayı harekete geçirmek için çok az miktarda toz maya kullanabiliyoruz. Zaman zaman yapışmayı önlemek için kalıplarımızı tereyağ ile yağlıyoruz ve hamurumuzun içine bir miktar zeytinyağ koyuyoruz. Bu bilgiler ışığında mevcut durumda sadece süt alerjisi olan dostlarımıza tereyağsız kalıplarda üretim yaparak yardımcı olabiliyoruz. Risk almamak adına alerjik bünyesi olanların sipariş öncesinde mutlaka bizimle iletişime geçmelerini rica ediyoruz: tasdibifirin@gmail.com

51753203_2066733973420083_5857672781369442304_n
  

      

 

Merak Ettikleriniz” üzerine 207 düşünce

  • Merhaba, ilginiz için çok teşekkürler:) Adresinizi duyuru listemize ekledik, bir sonraki üretimimiz 21-22 Ocak’ta olacak. Öncesinde göndereceğimiz “28. Üretim” başlıklı duyurumuzda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz, sonrasında duyuru almak istemezseniz listeden çıkabilirsiniz. Sağlık dileklerimizle 🙂

  • Hüseyin Bey merhaba,

   Bir Gıda mühendisi olarak argesinde son aşamasına geldiğimiz urunumuz mevcuttur. Sizlere yardımcı olmak isterim.

   Filizlenmiş buğdaydan ekşi mayalı ekmek yapmaktayız. İçinde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadir. Tamamen doğal ekşi mayadan 18 saatlik fermantasyon sonucunda ekmek uretilmektedir.

   *Tasdibi fırının değerli ureticilerinden ricam bu mesajın yayınlanması ve Hüseyin Bey’e yardımcı olmak adına mail adresinin tarafıma paylaşılmasıdır. Çok teşekkürler. Ekmeğiniz bereketli olsun.

  • Merhaba, tabi ki yardımcı olmak isteriz, mesajınızı yayınlıyoruz, ancak tarafların izni olmadan mail adresi paylaşmayı etik bulmadığımız için anlayışınıza sığınarak ikinci ricanızı gerçekleştiremiyoruz.Kendisi mesajınızı gördüğünde arzu ederse sizin bilgilerinizi paylaşabiliriz. Çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz:)

Bir Cevap Yazın